KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16723188

nr 1672 3188

Oidentifierad konstnär. Elving. Signerad, daterad 77. Olja på pannå, 100x201 cm, yttermått inklusive ram: 104x205 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 13 januari 2025
kl 18:36:02