KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16723188
nr 1672 3188
Oidentifierad konstnär. Elving. Signerad, daterad 77. Olja på pannå, 100x201 cm, yttermått inklusive ram: 104x205 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 januari 2025
kl 18:36:02
700 kr
800 kr